Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DUYURU: Aktif olmayan linkler yakın bir zamanda güncellenecek..(30.03.2012)
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Calculus 2 - (İ.T.Ü Ders Notları) İndir !
MEB'den ilginç harita.. Icon_minitimePtsi 6 Tem. 2015 - 8:15 tarafından hilmi33

» Sayısal Dgs Deneme Sınavı İndir !
MEB'den ilginç harita.. Icon_minitimePaz 28 Haz. 2015 - 7:55 tarafından erhan196

» Zeki Müren – Saklı Kayıtlar 1952-1984 (2009) Full Albüm
MEB'den ilginç harita.. Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2014 - 17:53 tarafından yskizmir

» matematik
MEB'den ilginç harita.. Icon_minitimeC.tesi 19 Nis. 2014 - 18:29 tarafından berk123

» Müslüm Gürses - Küskünüm (En Çok Satan Albümü) Full Albüm
MEB'den ilginç harita.. Icon_minitimePaz 1 Ara. 2013 - 5:06 tarafından djsoner

En iyi yollayıcılar
PatroN
MEB'den ilginç harita.. Vote_lcapMEB'den ilginç harita.. I_voting_barMEB'den ilginç harita.. Vote_rcap 
elmaşekeri
MEB'den ilginç harita.. Vote_lcapMEB'den ilginç harita.. I_voting_barMEB'den ilginç harita.. Vote_rcap 
qulay
Electra
glnck_
cenan
Admin
ceylan
beşiktAŞK
vuslat_01
Anahtar-kelime
notları calculus ders dili türk

MEB'den ilginç harita..

2 posters
YazarMesaj
elmaşekeri
Seviye 12
 Seviye 12
elmaşekeri

Aktiflik :
MEB'den ilginç harita.. Left_bar_bleue340 / 999340 / 999MEB'den ilginç harita.. Right_bar_bleue

Tecrübe : 377
Teşekkürler : 9
Bölüm : Çocuk Gelişimi
Hedef : Okulöncesi Öğretmenliği
1

MEB'den ilginç harita.. Empty
MesajKonu: MEB'den ilginç harita..   MEB'den ilginç harita.. Icon_minitimeC.tesi 10 Ekim 2009 - 9:00

MEB'den ilginç harita..
MEB'den ilginç harita.. 17464

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün hazırladığı Veli Eğitim Projesi çerçevesinde, okullara dağıtılan CD'lerde ilginç bir harita yer aldı.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, şimdi de Kerkük, Musul, Erbil, Batum, Nahcivan ve Kıbrıs’ı Türk topraklarına kattı.

Bir önceki İstanbul Milli Eğitim Müdürü Ata Özer tarafından hazırlanan İstanbul Veli Eğitim Projesi çerçevesinde, okullara dağıtılan eğitim CD’lerinde yer alan haritada, Türkiye’nin topraklarında genişleme var! CD, yeni Milli Eğitim Müdürü Yıldız’a da şok yaşattı.

Milliyet Gazetesi yazarı Abbas Güçlü'nün köşesinde yer verdiği olaya göre; ders kitaplarında 30 Ağustos’u unutan, 23 Nisan’ı karıştıran Milli Eğitim Bakanlığı, şimdi de Kerkük, Musul, Erbil, Batum, Nahcivan ve Kıbrıs’ı Türk topraklarına kattı.

18 Eylül’de başlayan İstanbul Veli Eğitim Projesi çerçevesinde, İstanbul’daki tüm okullara dağıtılan eğitim CD’lerinde yer alan haritada, daha önce farklı kesimlerde yayımlanan haritaların aksine Türkiye’nin topraklarında azalma değil, genişleme var.

Bir önceki İstanbul Milli Eğitim Müdürü Ata Özer tarafından hazırlanan ve büyük bir törenle tanıtımı yapılan İstanbul Veli Eğitim Projesi için hazırlanan CD, yeni Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız’a da şok yaşattı.

Yıldız, “Böyle bir harita, bırakın kendi ülkemizi, farklı ülkelere ait olsa bile kabul edilmezdi. Olmaması gereken, farklı tartışmalara neden olabilecek büyük bir yanlış. Çok üzgünüm” dedi ve konuyla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynağı belli değil

Türkiye sınırlarını, Doğu ve Güneydoğu’da olabildiğince genişleten, Kıbrıs’taki sınırları da ortadan kaldırıp, aynı renklerde göstererek Türkiye’ye katan haritanın ve proje kapsamındaki diğer bilgilerin, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’nce çeşitli kaynaklardan toplanarak derlendiği öğrenildi.

Söz konusu harita, internetten bulunmuş. Ama daha şaşırtıcı olanı, Ata Özer tarafından İstanbul’daki tüm ilçe milli eğitim müdürleri ve okul yöneticilerine dağıtılan bu CD ve kitapçık içindeki haritanın, hiç kimse tarafından fark edilmemiş olması ya da görüldüğü halde hazırlayanların uyarılmaması.
PatroN
Siteyöneticisi
PatroN

Aktiflik :
MEB'den ilginç harita.. Left_bar_bleue970 / 999970 / 999MEB'den ilginç harita.. Right_bar_bleue

Tecrübe : 2318
Teşekkürler : 83
Bölüm : Elektrik Elektronik Mühendisi
Hedef : PROF.
5

MEB'den ilginç harita.. Empty
MesajKonu: Geri: MEB'den ilginç harita..   MEB'den ilginç harita.. Icon_minitimeC.tesi 10 Ekim 2009 - 10:50

ilginç bir haber ben olumlu tarafından bakıyorum en azından sınırlarımızı fazla göstermişler eksiği yok fazlası var hesabı lol!
http://www.dgs2010.ile.biz

MEB'den ilginç harita..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlginç Bir Haber..
» İlginç haber!!
» İlginç bir gözlük..
» İLGİNÇ RESİMLER..
» İlginç Alnında boynuz çıktı! ....