Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DUYURU: Aktif olmayan linkler yakın bir zamanda güncellenecek..(30.03.2012)
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Calculus 2 - (İ.T.Ü Ders Notları) İndir !
Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Icon_minitimePtsi 6 Tem. 2015 - 8:15 tarafından hilmi33

» Sayısal Dgs Deneme Sınavı İndir !
Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Icon_minitimePaz 28 Haz. 2015 - 7:55 tarafından erhan196

» Zeki Müren – Saklı Kayıtlar 1952-1984 (2009) Full Albüm
Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2014 - 17:53 tarafından yskizmir

» matematik
Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Icon_minitimeC.tesi 19 Nis. 2014 - 18:29 tarafından berk123

» Müslüm Gürses - Küskünüm (En Çok Satan Albümü) Full Albüm
Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Icon_minitimePaz 1 Ara. 2013 - 5:06 tarafından djsoner

En iyi yollayıcılar
PatroN
Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Vote_lcapHangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? I_voting_barHangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Vote_rcap 
elmaşekeri
Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Vote_lcapHangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? I_voting_barHangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Vote_rcap 
qulay
Electra
glnck_
cenan
Admin
ceylan
beşiktAŞK
vuslat_01
Anahtar-kelime
ders notları dili calculus türk

Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ?

3 posters
YazarMesaj
Admin
Siteyöneticisi
Admin

Aktiflik :
Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Left_bar_bleue750 / 999750 / 999Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Right_bar_bleue

Tecrübe : 1349
Teşekkürler : 12
Bölüm : Bilgisayar Mühendisi
Hedef : Microsoft Corp.
5

Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Empty
MesajKonu: Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ?   Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Icon_minitimeCuma 25 Haz. 2010 - 11:02

Merhaba arkadaşlar zorlu bir maratonun daha sonuna yaklaşmak üzereyiz. Sınava yaklaşık 8gün kaldı. Sanırım herkes deneme çözüp şu kısa zamanda eksiklerini bir nebze daha kapatmaya çalışıyordur.
Acaba hangi deneme setlerini çözüyoruz ve netlerimiz ne durumda ? Hadi paylaşalım arkadaşlar..
http://www.dgs2010.ile.biz
gams01
Seviye 1
 Seviye 1
gams01

Aktiflik :
Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Right_bar_bleue

Tecrübe : 7
Teşekkürler : 1
Bölüm : ilahiyat
Hedef : konya selçuk ilahiyat fakültesi
5

MesajKonu: Geri: Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ?   Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Icon_minitimeCuma 25 Haz. 2010 - 22:25

genelde çözdüğüm denemeler güvender ,nobel,kopadokya,gibi yayın evlerinin, testlerini çözdüm yalnız nobel berbat geçti 70 altına düştü çözdüğüm denemelerim gerçi bu saaatten sonra pek anlam ifade etemez ama nobel yayınevinin hiçbir kaynağını tecrübe etmiş birir olarak tavsiye etmem.Şu an tasarıyı çözüyorum fena değil Allahın izniyle elimden geldiğim kadarıyla çalışmaya gayret ettim gerisini rabbime bırakıyorum hakkımda hayırlıysa kazanırım yok değilsede kısmet değilmiş diyeceğiz dualarınızı bekliyorum Allah yardımcımız olsun..
Admin
Siteyöneticisi
Admin

Aktiflik :
Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Left_bar_bleue750 / 999750 / 999Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Right_bar_bleue

Tecrübe : 1349
Teşekkürler : 12
Bölüm : Bilgisayar Mühendisi
Hedef : Microsoft Corp.
5

MesajKonu: Geri: Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ?   Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Icon_minitimePaz 27 Haz. 2010 - 12:02

gams01 demiş ki:
genelde çözdüğüm denemeler güvender ,nobel,kopadokya,gibi yayın evlerinin, testlerini çözdüm yalnız nobel berbat geçti 70 altına düştü çözdüğüm denemelerim gerçi bu saaatten sonra pek anlam ifade etemez ama nobel yayınevinin hiçbir kaynağını tecrübe etmiş birir olarak tavsiye etmem.Şu an tasarıyı çözüyorum fena değil Allahın izniyle elimden geldiğim kadarıyla çalışmaya gayret ettim gerisini rabbime bırakıyorum hakkımda hayırlıysa kazanırım yok değilsede kısmet değilmiş diyeceğiz dualarınızı bekliyorum Allah yardımcımız olsun..

Stres yapmaya gerek yok zaten birçok yayınevinden soru çözmüşünüz.Başarılar dilerim, hakkımızda hayırlısı neyse o olsun..
http://www.dgs2010.ile.biz
LegalMuhtira
Seviye 1
 Seviye 1
LegalMuhtira

Aktiflik :
Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Right_bar_bleue

Tecrübe : 2
Teşekkürler : 1
Bölüm : Düzce Ünv DMYO. İşletme
Hedef : Marmara Ünv İşletme
1

MesajKonu: Geri: Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ?   Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ? Icon_minitimeÇarş. 2 Şub. 2011 - 1:17

güvender cözüyorum dün basladım e.acıyım 62 türkce 36 mat suanda ilk dgs sınavım

Hangi Denemeleri Çözüyoruz Netler Nasıl ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beyninizin hangi yanını kullanıyorsunuz?...
» 2010 DGS'YE NASIL HAZIRLANIYORSUNUZ?
» şiir nasıl???
» Vizeler Nasıl Arkadaşlar ??
» Sitemizin Yeni Tasarımı Nasıl ??