Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DUYURU: Aktif olmayan linkler yakın bir zamanda güncellenecek..(30.03.2012)
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Calculus 2 - (İ.T.Ü Ders Notları) İndir !
Gitsen de, bendesin... Icon_minitimePtsi 6 Tem. 2015 - 8:15 tarafından hilmi33

» Sayısal Dgs Deneme Sınavı İndir !
Gitsen de, bendesin... Icon_minitimePaz 28 Haz. 2015 - 7:55 tarafından erhan196

» Zeki Müren – Saklı Kayıtlar 1952-1984 (2009) Full Albüm
Gitsen de, bendesin... Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2014 - 17:53 tarafından yskizmir

» matematik
Gitsen de, bendesin... Icon_minitimeC.tesi 19 Nis. 2014 - 18:29 tarafından berk123

» Müslüm Gürses - Küskünüm (En Çok Satan Albümü) Full Albüm
Gitsen de, bendesin... Icon_minitimePaz 1 Ara. 2013 - 5:06 tarafından djsoner

En iyi yollayıcılar
PatroN
Gitsen de, bendesin... Vote_lcapGitsen de, bendesin... I_voting_barGitsen de, bendesin... Vote_rcap 
elmaşekeri
Gitsen de, bendesin... Vote_lcapGitsen de, bendesin... I_voting_barGitsen de, bendesin... Vote_rcap 
qulay
Electra
glnck_
cenan
Admin
ceylan
beşiktAŞK
vuslat_01
Anahtar-kelime
notları calculus türk ders dili

Gitsen de, bendesin...

5 posters
YazarMesaj
elmaşekeri
Seviye 12
 Seviye 12
elmaşekeri

Aktiflik :
Gitsen de, bendesin... Left_bar_bleue340 / 999340 / 999Gitsen de, bendesin... Right_bar_bleue

Tecrübe : 377
Teşekkürler : 9
Bölüm : Çocuk Gelişimi
Hedef : Okulöncesi Öğretmenliği
1

Gitsen de, bendesin... Empty
MesajKonu: Gitsen de, bendesin...   Gitsen de, bendesin... Icon_minitimeSalı 27 Ekim 2009 - 17:27

Gitsen de, bendesin... Acb2d6bb72cc7ab2601ed13702be50ae

Şimdi gidiyorsun, git...
ama unutma ki, nereye gidersen git, hep benden bir parça taşıyacaksın içinde. Nerede olursan ol, hep yanında isteyeceksin beni. Hep bana gülümseyeceksin bilerek yada bilmeyerek... bütün şarkıları gözlerimin içine bakıp söyleyeceksin... ne zaman gökyüzüne baksan, beni göreceksin... her mısrada, her karede, her ezgide beni anımsayacaksın... bir an çıkacağım aklından, endişeleneceksin... her saniye yanımda olmak için, sesimi bir kez daha duyabilmek için deliye döneceksin, gülüşümü son bir kez daha görebilmek için... her nefes alışında pişman olacaksın, zamansız gittiğin için... zamansız ve sebepsiz... kendine bile itiraf edemeyeceksin bu gitmenin aslında kendinden kaçış olduğunu.. ne kadar uzağımda olursan ol aslında hep bende olacaksın...
ve ben...
sensiz hep bir yanım eksik kalacak. Hep kırgın gülümsemeler. Baktığım her yerde seni göreceğim. Ne zaman bir rüzgar esse kokunu getirecek bana. Bir diğeri saçlarımın arasında dolaşacak ellerin gibi. Bir diğeri yüzümü okşayacak. Sensiz nefes almak bile ağır gelecek, biliyorum. Senden bir yara kalacak geriye. sızlayan, kanayan, uyutmayan ama vazgeçemeyeceğim bir yara. Hep orada kalmasını isteyeceğim bir yara. Seni yanımda hissettikçe güçleneceğim. Bileceğim ki her saniye beni düşünüyorsun, aklından bir an bile çıkmıyorum... bileceğim ki, gitsen de bendesin...
PatroN
Siteyöneticisi
PatroN

Aktiflik :
Gitsen de, bendesin... Left_bar_bleue970 / 999970 / 999Gitsen de, bendesin... Right_bar_bleue

Tecrübe : 2318
Teşekkürler : 83
Bölüm : Elektrik Elektronik Mühendisi
Hedef : PROF.
5

MesajKonu: Geri: Gitsen de, bendesin...   Gitsen de, bendesin... Icon_minitimeSalı 27 Ekim 2009 - 17:30

Harika..! Paylaşım için sağol elmaşekeri

"Patron" Bu Paylaşım için +Tecrübe Puanı Verdi
http://www.dgs2010.ile.biz
vuslat_01
Seviye 4
 Seviye 4
vuslat_01

Aktiflik :
Gitsen de, bendesin... Left_bar_bleue35 / 99935 / 999Gitsen de, bendesin... Right_bar_bleue

Tecrübe : 58
Teşekkürler : 1
Bölüm : önlisans ilahiyat
Hedef : ilahiyat fakültesi
5

MesajKonu: Geri: Gitsen de, bendesin...   Gitsen de, bendesin... Icon_minitimeSalı 29 Ara. 2009 - 9:04

çok güzel paylaşım için teşekkürler....
Electra
Seviye 10
 Seviye 10
Electra

Aktiflik :
Gitsen de, bendesin... Left_bar_bleue200 / 999200 / 999Gitsen de, bendesin... Right_bar_bleue

Tecrübe : 200
Teşekkürler : 7
Bölüm : Endüstriyel Elektronik
Hedef : K-A-T-Ü (E-E. Mühendisliği)
4

MesajKonu: Geri: Gitsen de, bendesin...   Gitsen de, bendesin... Icon_minitimeÇarş. 30 Ara. 2009 - 15:43

Gidenin bir sebebi var elbet!..Sanmayın ki çok mutluyum , sanmayın ki yaşıyorum....Sad Aşıkken
ders çalışılmıyormuş meğer sonuç ?Acı ...
Elmaşekeri nerden bulyon bunları ya..Smile
ceylan
Seviye 7
 Seviye 7
ceylan

Aktiflik :
Gitsen de, bendesin... Left_bar_bleue58 / 99958 / 999Gitsen de, bendesin... Right_bar_bleue

Tecrübe : 91
Teşekkürler : 2
Bölüm : bilgisayar teknolojisi ve programlama
Hedef : bilgisayar öğretmenliği
1

MesajKonu: Geri: Gitsen de, bendesin...   Gitsen de, bendesin... Icon_minitimeÇarş. 30 Ara. 2009 - 22:10

çok güzel, çok duygulandım Sad
teşekkürler elmaşekeri...
elmaşekeri
Seviye 12
 Seviye 12
elmaşekeri

Aktiflik :
Gitsen de, bendesin... Left_bar_bleue340 / 999340 / 999Gitsen de, bendesin... Right_bar_bleue

Tecrübe : 377
Teşekkürler : 9
Bölüm : Çocuk Gelişimi
Hedef : Okulöncesi Öğretmenliği
1

MesajKonu: Geri: Gitsen de, bendesin...   Gitsen de, bendesin... Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009 - 16:43

Electra demiş ki:
Gidenin bir sebebi var elbet!..Sanmayın ki çok mutluyum , sanmayın ki yaşıyorum....Gitsen de, bendesin... Icon_sad Aşıkken
ders çalışılmıyormuş meğer sonuç ?Acı ...
Elmaşekeri nerden bulyon bunları ya..Gitsen de, bendesin... Icon_smile

çoğu kendi eserim electra Smile

Gitsen de, bendesin...
1 sayfadaki 1 sayfası