Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DUYURU: Aktif olmayan linkler yakın bir zamanda güncellenecek..(30.03.2012)
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Calculus 2 - (İ.T.Ü Ders Notları) İndir !
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Icon_minitimePtsi 6 Tem. 2015 - 8:15 tarafından hilmi33

» Sayısal Dgs Deneme Sınavı İndir !
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Icon_minitimePaz 28 Haz. 2015 - 7:55 tarafından erhan196

» Zeki Müren – Saklı Kayıtlar 1952-1984 (2009) Full Albüm
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2014 - 17:53 tarafından yskizmir

» matematik
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Icon_minitimeC.tesi 19 Nis. 2014 - 18:29 tarafından berk123

» Müslüm Gürses - Küskünüm (En Çok Satan Albümü) Full Albüm
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Icon_minitimePaz 1 Ara. 2013 - 5:06 tarafından djsoner

En iyi yollayıcılar
PatroN
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Vote_lcapTüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! I_voting_barTüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Vote_rcap 
elmaşekeri
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Vote_lcapTüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! I_voting_barTüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Vote_rcap 
qulay
Electra
glnck_
cenan
Admin
ceylan
beşiktAŞK
vuslat_01
Anahtar-kelime
notları ders türk dili calculus

Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!!

YazarMesaj
elmaşekeri
Seviye 12
 Seviye 12
elmaşekeri

Aktiflik :
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Left_bar_bleue340 / 999340 / 999Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Right_bar_bleue

Tecrübe : 377
Teşekkürler : 9
Bölüm : Çocuk Gelişimi
Hedef : Okulöncesi Öğretmenliği
1

Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Empty
MesajKonu: Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!!   Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! Icon_minitimePerş. 5 Kas. 2009 - 19:13

İnsanlar birdenbire ortadan kaybolursa, Dünya nasıl bir yer olur. İşte Alan Weismann 'The World Without Us' (Bizsiz bir Dünya) adlı kitabında bu konuya değinmiş.

Arizona Üniversitesi profesörü olan Weismann, kitabı ile ilgili araştırmaları için Türkiye'ye de gelmiş.

Weismann'ın Bizsiz bir Dünya adlı kitabı, Türkiye'de Altın Kitaplar Yayınevi tarafından satışa sunulmuş olması lazım

İyi bir beyin jimnastiği olmuş. Yıkılmış-bozulmuş bir geleceği kurgulamış. Ancak biz olmaksızın.

2 GÜN SONRA
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! 64877234
İnsanların dünyadan birden bire kaybolmasının ardından New York şehrinin altındaki tünelleri ve metroyu sular basacak.

2-4 YIL SONRA
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! 74881592
Sularla dolan tüneller yavaş yavaş çöktüğü için binaların temelleri zarar görecek. Yollar da çökmeler meydana gelecek.

5 YIL SONRA
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! 90258839
Binaların yıkılmaya başlaması ile borulardaki gaz açığa çıkacak. küçük bir cam parçasından başlayan kılılcımla yangınlar çıkacak.

7-10 YIL SONRA
[img(16px,16px)]
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! 53340153
gaz borularının ve ısınmak için binalardaki yakıtların elektirik kıvılcımlarıyla yanmasıyla binalar artık kullanılamaz halde yanmanın etkisiyle beton armeler iyice çürümüş ve dökülmeye başlamiştır.

20 YIL SONRA
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! 84052723
mevsimlerin üzerinden geçtigi kentler içlerinde su birikintileri kalan binaların çürümesi.

50 YIL SONRA
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! 43932743
metro tünellerinin bakımsızlıktan çürümesi çökmesi sonucu tünellerdeki suyun yollarda dere oluşturması.

300 YIL SONRA
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! 64673971
Şehirdeki bir çok binayı yabani bitkiler saracak. Yapıların dayanıklılığı zayıflayacak. Binalardaki çelik iskelet dışındaki bölümler yavaş yavaş yok olacak.

500 YIL SONRA
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! 70193654
Yabanı bitkiler gökdelenlerin en tepesine kadar her yeri kaplayacak. Yabanı hayvanlar hayalet şehirlerin içerisinde barınmaya başlayacak. Belki de yeni canlı türleri ortaya çıkacak.

15 BİN YIL SONRA
Tüm İnsanlar Bir Anda Ortadan Kaybolsa Ne Olurdu!!! 96671143
Dünya ısısının azalmasıyla buzullar artacak. Buzulların şehirlerde yarattığı tahribat daha fazla olacak ve buzul çağının başlaması ile birlikte herşey anlamsızlığa bürünüp yok olup gidecek...

1 sayfadaki 1 sayfası