Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DUYURU: Aktif olmayan linkler yakın bir zamanda güncellenecek..(30.03.2012)
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Calculus 2 - (İ.T.Ü Ders Notları) İndir !
dgs çalışma kitapları Icon_minitimePtsi 6 Tem. 2015 - 8:15 tarafından hilmi33

» Sayısal Dgs Deneme Sınavı İndir !
dgs çalışma kitapları Icon_minitimePaz 28 Haz. 2015 - 7:55 tarafından erhan196

» Zeki Müren – Saklı Kayıtlar 1952-1984 (2009) Full Albüm
dgs çalışma kitapları Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2014 - 17:53 tarafından yskizmir

» matematik
dgs çalışma kitapları Icon_minitimeC.tesi 19 Nis. 2014 - 18:29 tarafından berk123

» Müslüm Gürses - Küskünüm (En Çok Satan Albümü) Full Albüm
dgs çalışma kitapları Icon_minitimePaz 1 Ara. 2013 - 5:06 tarafından djsoner

En iyi yollayıcılar
PatroN
dgs çalışma kitapları Vote_lcapdgs çalışma kitapları I_voting_bardgs çalışma kitapları Vote_rcap 
elmaşekeri
dgs çalışma kitapları Vote_lcapdgs çalışma kitapları I_voting_bardgs çalışma kitapları Vote_rcap 
qulay
Electra
glnck_
cenan
Admin
ceylan
beşiktAŞK
vuslat_01
Anahtar-kelime
türk ders calculus notları dili

dgs çalışma kitapları

+3
PatroN
KaraoK
miraz
7 posters
YazarMesaj
miraz
Siteden Atıldı !
Siteden Atıldı !
miraz

Aktiflik :
dgs çalışma kitapları Left_bar_bleue200 / 999200 / 999dgs çalışma kitapları Right_bar_bleue

Tecrübe : 86
Teşekkürler : 1
Bölüm : muhasebe
1

dgs çalışma kitapları Empty
MesajKonu: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimeÇarş. 22 Tem. 2009 - 18:21

suançalışmakta oldugumuz kitabı burda konusalım artı ve eksi yönlerini yazıp birbirimize kaynak hakkında bilgi verelim arkadaşlar I love you
KaraoK
Siteden Atıldı !
Siteden Atıldı !

Aktiflik :
dgs çalışma kitapları Left_bar_bleue10 / 99910 / 999dgs çalışma kitapları Right_bar_bleue

Tecrübe : 12
1

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimePerş. 23 Tem. 2009 - 7:47

varmı senin çalıştıgın kitap miraz şuanda başladın mı
miraz
Siteden Atıldı !
Siteden Atıldı !
miraz

Aktiflik :
dgs çalışma kitapları Left_bar_bleue200 / 999200 / 999dgs çalışma kitapları Right_bar_bleue

1

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimePerş. 23 Tem. 2009 - 7:49

evet başladım yediiklim soru bankası ve konu anlatımı var bende bide öss kitapları var soru bankası bitmez üzere yeni kitaop alıcam burdan yazarım size alınca yediiklimi begendim güzelanlatıo bence .. I love you
PatroN
Siteyöneticisi
PatroN

Aktiflik :
dgs çalışma kitapları Left_bar_bleue970 / 999970 / 999dgs çalışma kitapları Right_bar_bleue

Tecrübe : 2318
Teşekkürler : 83
Bölüm : Elektrik Elektronik Mühendisi
Hedef : PROF.
5

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimePerş. 23 Tem. 2009 - 7:53

Bende Yargı 2009' u bitirmek üzereyim.. Fena Bir kitap değil tavsiye ederim..Konu anlatımları gayet ideal fakat soruları dgs ile ne kadar uygunluk gösterir o tartışılır..drunken
http://www.dgs2010.ile.biz
miraz
Siteden Atıldı !
Siteden Atıldı !
miraz

Aktiflik :

1

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimePerş. 23 Tem. 2009 - 9:54

PatroN demiş ki:
Bende Yargı 2009' u bitirmek üzereyim.. Fena Bir kitap değil tavsiye ederim..Konu anlatımları gayet ideal fakat soruları dgs ile ne kadar uygunluk gösterir o tartışılır..drunken
nasıl yani dgs ye göre dahamı zor yoksa dahamı basit kalıyo
PatroN
Siteyöneticisi
PatroN

Aktiflik :
dgs çalışma kitapları Left_bar_bleue970 / 999970 / 999dgs çalışma kitapları Right_bar_bleue

5

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimePerş. 23 Tem. 2009 - 10:00

Zor olduğunu düşünmüyorum..Sadece Benzerlik açısından DGS deki sorularla kıyaslamadım nasıl acaba pirat
miraz
Siteden Atıldı !
Siteden Atıldı !
miraz

Aktiflik :

1

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimePtsi 27 Tem. 2009 - 13:34

arkadaşlar tasarı aldım dün bazı testlerini çözdüm ve begendim sizlerede öneririm I love you
fatih
Seviye 1
 Seviye 1
fatih

Aktiflik :
dgs çalışma kitapları Left_bar_bleue10 / 99910 / 999dgs çalışma kitapları Right_bar_bleue

Tecrübe : 2

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimeÇarş. 12 Ağus. 2009 - 20:00

güvenderinki iyi diye biliyorum ama diğerlerini görmedim
PatroN
Siteyöneticisi
PatroN

Aktiflik :

5

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 10:03

fatih demiş ki:
güvenderinki iyi diye biliyorum ama diğerlerini görmedim

Güvender iyi fakat yeni baskısı yok şuan eski baskıyı da bulmak sorun maalesef Neutral
SERKANOĞLU
Seviye 1
 Seviye 1
SERKANOĞLU

Aktiflik :

Tecrübe : 3

MesajKonu: Ben neredeyse bütün kitapları incelemiş biri olarak görüşlerimi yazayım   dgs çalışma kitapları Icon_minitimeSalı 25 Ağus. 2009 - 22:47

Arkadaşlar bence tasarı yayınlarının soru bankasını ve konu anlatımlı kitaplarını almayın hem konuyu anlatamamışlar hemde istanbulda tasarı dershanesine giden bir arkadaşım kendi dershane hocalarının "bizim dershanenin yayınlarını almayın" dediğini söyledi.
Yargı yayınları dgs ile ilgili çok iyi bir kaynak fakat eksik yanları var konuyu çok basitten anlatayım derken bazı yerleri açıkta kalmış.Fakat denemelerini almanızı ve sorularını kesinlik ama kesinlikle çözmenizi tavsiye ederim.Çünkü 2008 ve 2009 yıllarında özellikle takip ettim yargı yayınlarının denemeleri ve sorularına en yakın hatta aynı tipte sorular çıkıyor.Mesele 2009 dgs'de hatırlarsanız kovalı bir soru vardı. Aydın da yaşıyorum ben ve denemelerinde bu tür soruların sorulduğuna şahitim.Yargı 2009 basımı 2008 basımının aynısı sadece kapak değişikliği var.2010 baskıda aynı olacak.kapak değişecek.

Güvender yayınlar ,kendi alanında yargı yayınları ile birlikte kullanıldığında kesinlikle görmediğiniz soru tarzlarını görmüş ve açıklarınız varsa güvender ile kapatmış olursunuz.Dikkat ederseniz güvender yayınlarında eski yıllarda çıkmış öss sorularına da yer verilir.Zaten DGS soruları son yıllarda eski ÖSS sorularından basit türde olanlara benzer şekilde çıkmaktadır.

Yediiklim yayınları konu anlatımlı kitabını almadım bu sene almayı düşünüyorum.Konu anlatım nasıl bilmeden birşey söylesem yalan söylemiş olurum.Fakat soru bankası öss ile dgs arası birşey .Çok kolay desen değil çok zor desen o da değil.Orta halli .

Tek ağaç DGS konu anlatımlı kitabı sakın ama sakın almayın.Paranıza yazık edersiniz.

Tek ağaç şekil yetenek kitabını alın tavsiye ederim.İlgili kısımlar mantık sorularında yardımcı olacaktır.

Karacan yayınları sakın almayın.Hem çok ağır hemde soruları çok saçma.Sorduğu soruların bir tanesi bile benzeri bile DGS'de karşınıza kesinlikle gelmez.Aynı şekilde bir önceki yılın baskısı kapak değişikliği yapılıp ve geçmiş yılın soruları ilave edilip piyasaya sürülüyor.Kpss için kullanılan kitapta da aynı kalıp sorular var DGS ile kpss ve hatta ales kitabı bile aynı kalıp sorularla dolu ve sakın üzerindeki sıfır hata yazısına kanmayın hata dolu.

ÖSS kitaplarından ise fen bilimleri merkezi kitaplarından ve artı dershaneleri yayınlarında yararlanabilirsiniz.kesinlikle işinize yarayacaktır.Saygılar çalışmalarınızda başarılar.

Not: Bu sene intibak yayınları konu anlatım kitabı çıkaracak büyük ihtimalle bu nedenle bu kitabı takip etmenizde de fayda göreceğinize eminim.Fakat çıktığında hemen almayın ben alıp inceleyip size yazarım.Eğer size anlattığım bu kitaplardan farkı yoksa almanıza gerek yoktur zaten paranıza yazık etmeyin.
PatroN
Siteyöneticisi
PatroN

Aktiflik :

5

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009 - 12:59

Exclamation Yargı 2009 Konu Anlatımlı - Kaynak İnceleme tamamlanmıştır.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz..

https://dgs2010.yetkin-forum.com/dgs-kaynak-nceleme-tavsiye-yorum-f5/yarg-2009-konu-anlatml-kaynak-nceleme-t87.htm#176
derya gs
Seviye 1
 Seviye 1
derya gs

Aktiflik :
dgs çalışma kitapları Left_bar_bleue25 / 99925 / 999dgs çalışma kitapları Right_bar_bleue

Bölüm : peyzaj T
Hedef : mkü-peyzaj m

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimeÇarş. 2 Eyl. 2009 - 18:31

slm arkadaslar 2010dgsye daha calısmaya baslamadım kıtap konusunda kararsızım hangısını tavsıye edersınız?
PatroN
Siteyöneticisi
PatroN

Aktiflik :

5

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimePtsi 7 Eyl. 2009 - 9:46

derya gs demiş ki:
slm arkadaslar 2010dgsye daha calısmaya baslamadım kıtap konusunda kararsızım hangısını tavsıye edersınız?

Bence acele etmeyin. Şuan "Yediiklim yayınları Soru Bankası" ile "Tasarı DGS Hazırlık Kitabı" Kaynak incelemeleri yapılmakta. Sitemizin" Kaynak İnceleme Bölümü " ne yakın zamanda eklenecek.

Daha yararlı ve faydalı olacağını düşündüğüm için söylüyorum kaynak alımını biraz erteleyin. Wink
derya gs
Seviye 1
 Seviye 1
derya gs

Aktiflik :
dgs çalışma kitapları Left_bar_bleue25 / 99925 / 999dgs çalışma kitapları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimePtsi 7 Eyl. 2009 - 17:12

Tamam cok tesekkurler.
derya gs
Seviye 1
 Seviye 1
derya gs

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimePerş. 24 Eyl. 2009 - 19:05

ıntıbak yayınları 2010 yılı basımı ekım ayının ılk haftasından ıtıbaren pıyasada olcakmıs...Tavsıye edermısınız:?
PatroN
Siteyöneticisi
PatroN

Aktiflik :

5

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimeCuma 25 Eyl. 2009 - 12:25

30.09.09 Tarihinde Yediiklim Yayınları Soru Bankası detaylı incelemelerine "Kaynak İnceleme" Bölümünden ulaşabilirsiniz.
Admin
Siteyöneticisi
Admin

Aktiflik :
dgs çalışma kitapları Left_bar_bleue750 / 999750 / 999dgs çalışma kitapları Right_bar_bleue

Tecrübe : 1349
Teşekkürler : 12
Bölüm : Bilgisayar Mühendisi
Hedef : Microsoft Corp.
5

MesajKonu: Geri: dgs çalışma kitapları   dgs çalışma kitapları Icon_minitimePerş. 12 Kas. 2009 - 19:46

derya gs demiş ki:
ıntıbak yayınları 2010 yılı basımı ekım ayının ılk haftasından ıtıbaren pıyasada olcakmıs...Tavsıye edermısınız:?

İntibak Yayınları 2010 Yılı Basımı Konu Anlatımlı içerik olarak 2009 ile hemen hemen aynı. %70 aynı sorular. Yani Elinde 2009 baskısı olan arkadaşlar boşa para verip 2010 baskısını almasın!

NOT : İntibak Yayınları 2010 Basımı SORU BANKASI henüz piyasaya çıkmadı.

dgs çalışma kitapları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amatör Çalışma - Vur Kadehi
» 2010 DGS'YE NASIL HAZIRLANIYORSUNUZ?
» Aslı Türk - Helal Olsun (Amatör Çalışma)