Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DUYURU: Aktif olmayan linkler yakın bir zamanda güncellenecek..(30.03.2012)
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Calculus 2 - (İ.T.Ü Ders Notları) İndir !
1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Icon_minitimePtsi 6 Tem. 2015 - 8:15 tarafından hilmi33

» Sayısal Dgs Deneme Sınavı İndir !
1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Icon_minitimePaz 28 Haz. 2015 - 7:55 tarafından erhan196

» Zeki Müren – Saklı Kayıtlar 1952-1984 (2009) Full Albüm
1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2014 - 17:53 tarafından yskizmir

» matematik
1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Icon_minitimeC.tesi 19 Nis. 2014 - 18:29 tarafından berk123

» Müslüm Gürses - Küskünüm (En Çok Satan Albümü) Full Albüm
1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Icon_minitimePaz 1 Ara. 2013 - 5:06 tarafından djsoner

En iyi yollayıcılar
PatroN
1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Vote_lcap1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... I_voting_bar1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Vote_rcap 
elmaşekeri
1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Vote_lcap1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... I_voting_bar1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Vote_rcap 
qulay
Electra
glnck_
cenan
Admin
ceylan
beşiktAŞK
vuslat_01
Anahtar-kelime
calculus notları ders dili türk

1 sac kesimi 3 farklı versiyon.......

YazarMesaj
cenan
Seviye 7
 Seviye 7
cenan

Aktiflik :
1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Left_bar_bleue150 / 999150 / 9991 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Right_bar_bleue

Tecrübe : 222
Teşekkürler : 2
Bölüm : muhasebe ve vergi uygulamaları
Hedef : işletme
2

1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Empty
MesajKonu: 1 sac kesimi 3 farklı versiyon.......   1 sac kesimi 3 farklı versiyon....... Icon_minitimeÇarş. 12 Ağus. 2009 - 6:42

1. Versiyon Kadın/Erkek:

Kadın: Saçımı kestireyim mi?
Erkek: Olur.
Kadın: Ama kıyamıyorum.
Erkek: Öyleyse kestirme.
Kadın: Canım değişiklik istiyor...
Erkek: O halde kestir.
Kadın: Bana akıl vermeyi bırak, delilere verir gibi.
Erkek: Eğer nasıl hoşuma gittiğini bilmek istiyorsan, sana derim ki uzun
saçlı.Bunu biliyorsun.
Kadın: Beni tanıdığında kısaydı.
Erkek: Ve sana tam olarak ne dediğimi hatırlıyorum. Ne güzel olurdun uzun saçla.
Kadın: Ama herkes kesmemi söylüyor.
Erkek: Bu durumda kuaföre git ve bırak uyuyayım lütfen. Bunu senden, ALLAH(celle celalüh) rızası için istiyorum.
Kadın: Peki nasıl kestireyim? Kat kat mı yoksa perçemli mi?
Erkek: Kat kat.
Kadın: Bana yakışacağını sanmıyorum, çünkü saçım çok düz.
Erkek: Bırak perçemli olsun.
Kadın: çok yorucu.
Erkek: Yorduğu zaman tekrar kestirirsin.
Kadın: O zaman asla uzatamam.
Erkek: Uzatmak istiyorsan kestirme güzelim.
Kadın: Bana güzelim deme!!!!!!!
Erkek: ?!?!?!?!!

2. Versiyon Kadın/Kadın:

1.Kadın: Ah şekerim saçını mı kestirdin? Ne kadar güzel olmuşsun!!
2.Kadın: Ay sahi mi söylüyorsun? Ben pek emin olamıyorum.Ay çok mu kısa oldu acaba...??
1.Kadın: Amaaan ne alakası var.Benim yüzüm bu kadar geniş olmasa aynı kesimi ben de denerdim. Benim şu saçım klasik oldu artık, yeni bir modele hiç cesaret edemiyorum.
2.Kadın: Ay yapma ALLAH aşkına nesi varmış yüzünün..Bak şöyle şuralarından kat verdirsen, harika olur!! Benim de boynum uzun olmasa aynı seninki gibi bir model yaptırırdım.
1.Kadın: Ah şekerim sen de bir alemsin.Keşke benim de boynum seninki gibi olsa.En azından şu çökük omuzlarımın dikkat çekmesini engellemiş olurdum.
2.Kadın: Ayol sen ne diyorsun?Senin omuzların gibi omuzları olsun isteyen
bir sürü kız var..Giydiğin her şey sana öyle yakışıyor ki.. Bir de benim şu
kısa kollarıma bak.Omuzlarım seninkiler gibi olsaydı, giydiğim bluzlar
üstümde emanet gibi durur muydu? Vırvırvır, dırdırdır...

3. Versiyon Erkek/Erkek:

1. Adam: Saçını mı kestirdin?
2. Adam: Evet
1. Adam: Sıhhatler olsun abi!..
2. Adam: Sağ ol
Very Happy Very Happy

1 sac kesimi 3 farklı versiyon.......
1 sayfadaki 1 sayfası